Strony i sklepy www

Projektujemy i tworzymy strony i sklepy internetowe. Dla firm, freelancerów, blogerów, fotografów, fryzjerów, organizacji… dostosujemy się!

Indywidualny projekt

Każdy projekt rozpoczynamy od dokładnego sprawdzenia, kto będzie docelowym odbiorcą. To właśnie od tego zależy, jak strona bądź sklep będzie wyglądać i funkcjonować. Ma być nowocześnie i funkcjonalnie. Dbamy również o SEO, aby strona w przyszłości dobrze się pozycjonowała. 

Dostosowane funkcjonalności

W zależności od potrzeb wdrożymy na stronę odpowiednie elementy. I tak np. fotograf będzie potrzebował rozbudowanej galerii, trener personalny możliwości udostępniania planów zarejestrowanym treningowych użytkownikom, fryzjer systemu rezerwacji itd. 

Do sklepów internetowych podepniemy odpowiednie płatności czy zintegrujemy wysyłki z firmami kurierskimi. Pomożemy również w opracowaniu odpowiedniego regulaminu, który w sklepie internetowym pełni bardzo ważną rolę!

Zarządzanie

Na Twoją prośbę udostępnimy Ci panel zarządzania stroną (CMS), z poziomu którego będziesz mógł edytować treści, zdjęcia czy dodawać nowe wpisy na swoim blogu.

Również w przypadku sklepu do dyspozycji będziesz miał prosty panel zarządzania, z poziomu którego obsłużysz zamówienia czy z łatwością dodasz nowe produkty. 

Pracujemy na CMS WordPress co gwarantuje Ci dużą łatwość edycji. Po zakończonej pracy przygotujemy dla Ciebie instrukcję obsługi panelu zarządzania. 

Pełna responsywność

Nasze strony i sklepy automatycznie dostosowują się do różnych urządzeń. Nieważne czy ktoś będzie przeglądał Twoją stronę bądź sklep na komputerze, tablecie czy telefonie – zawsze będzie wyglądać dobrze i przejrzyście. 

Wdrożenie

Po zakończonej pracy umieścimy Twoją stronę / sklep w internecie! Pomożemy w zakupie domeny oraz serwera. Będziesz mógł również skorzystać z naszego pakietu dodatkowej opieki nad stroną / sklepem – więcej możesz przeczytać klikając TUTAJ

Ile to kosztuje?

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie – jest to branża kreatywna i za każdym razem tworzymy coś zupełnie nowego. Staramy się jednak, aby wycena była jak najbardziej korzystna dla Ciebie! Po prostu napisz do nas co potrzebujesz, a my wycenimy dany projekt specjalnie dla Ciebie.